Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

O nas

Fundacja Eudajmonia powstała w 2007 roku z inicjatywy młodych społeczników i animatorów, przekonanych, że osobisty rozwój prowadzi do szczęścia (z gr.εὐδαίμων eudaimon – szczęśliwy, dosł. mający dobrego ducha) .

Misją Fundacji jest kreowanie warunków do zmian oraz wzmacnianie potencjału osób chcących podnieść jakość swojego życia, pragnących się rozwijać, tworzyć i działać, aby osiągnąć sukces. Nasze projekty i akcje adresujemy do wszystkich, bez względu na płeć, wiek, pochodzenie, status społeczny czy stan zdrowia.

W swoich działaniach stawiamy na profesjonalizm, kompleksowość oraz innowacyjność. Trzon zespołu tworzą osoby z doświadczeniem w konstruowaniu, wdrażaniu i realizacji projektów społecznych. Grono stałych współpracowników stanowią psycholodzy, doradcy zawodowi, trenerzy aktywności, trenerzy pracy oraz asystenci funkcjonalni dla osób z niepełnosprawnościami. Włączamy się w działania lobbingowe i rzecznicze. Jesteśmy członkami Polskiej Unii Zatrudnienia Wspomaganego, Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych oraz zespołu ds. aktywizacji społecznej i zawodowej osób z niepełnosprawnościami przy MPiPS. Kreujemy i aktywnie uczestniczymy w działaniach lokalnych.

Główne biuro i siedziba Fundacji Eudajmonia znajduje się w Polkowicach. Znaczna część działań realizowana jest również we wrocławskim oddziale Fundacji.

Włączamy się w działania lobbingowe i rzecznicze. Jesteśmy członkami Polskiej Unii Zatrudnienia Wspomaganego, Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych, Koalicji  na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością oraz sieci Pozarządowych Instytucji Rynku Pracy.
 
Władze Fundacji Eudajmonia
 
Dwuosobowy Zarząd Fundacji:
Grzegorz Jucewicz - Prezes Zarządu
Renata Rogowska - Wiceprezes Zarządu
 
Danuta Berezowska-Szeliga - Dyrektor Fundacji
 
Ewelina Puławska - Dyrektor Oddziału Wrocław 
 
Za obszar jakości usług świadczonych przez Fundację odpowiadają Dyrektorzy ds. Merytorycznych: 
Małgorzata Franczak
Marta Cygan

About Us

Pliki do pobrania

Partnerzy